top of page
IMG_20211103_170814_edited

Esenciální olej: KadidloKadidlo je jeden z nejvzácnějších olejů. Ve starověku mělo větší cenu než zlato. Kadidlo bylo jedním ze vzácných darů, které dostal Ježíš po narození. Byl obdarován zlatem, kadidlem a myrhou.

Kadidlo se používalo na léčení mnoha "neduhů" a všech známých nemocí. Vlastnili ho pouze velmi bohatí lidé. Věda postupně dokumentuje nesmírné léčivé vlastnosti a blahodárné účinky kadidla, které jsou známé po staletí.

Mimo jiné podporuje zdraví pohybového aparátu - kloubů, vazů, šlach, plotének; podporuje imunitu, má protizánětlivé účinky, podporuje pružnost pleti. Má uklidňující a relaxační vlastnosti, přínáší pokoj. Dokáže pomoci při vyrovnávání se s pocity smutku, pomáhá vyrovnat se s traumaty.


Frankincense quattor je směs čtyř druhů kadidel (Boswelia Serrata, Boswelia Sacra, Boswelia Frereana, Boswelia Carterii). Tahle vůně mne doslova uchvátila - je jiskřivá a hluboká zároveň, po chvilce se opět změní a voní v jiných barevných tónech. Tuhle vůni jsem si zamilovala pro její tajemnost a protože se neustále mění. Osobně tuto směs často přidávám téměř do každé vůně, kterou si míchám.

Tip k nákupu:

留言


Vybrané příspěvky
Poslední příspěvky
Sledujte mne
  • Facebook Basic Square
  • LinkedIn Social Icon
Vyhledávání
Archiv

 Nature by Andy

 - voňavá cesta ke zdraví
bottom of page