top of page
IMG_20211103_170814_edited

Esenciální oleje a pH těla


Chtěla bych se podělit o svojí osobní zkušenost s esenciálními oleji a pH těla. Chci říci, že oleje neužívám vnitřně! Pouze ráno kapku červeného pomeranče nebo citrónu do půl litru vody.

Olejíčky kapu do difuzéru. V obývacím pokoji, v ložnici. Dle intuice, na co mám zrovna náladu a chuť. Podle potřeby také oleje aplikuji na krk, zápěstí, plosky nohou - spíše moje oblíbené vůně, jako parfém (kadidlo, cedr, ylang ylang, citrusy aj v nosném oleji). Také si pravidelně ráno a večer mažu plosky nohou balzámem Body Balance vlastní výroby. Když mám chuť a čas, tak si udělám na nohy tímto balzámem zábal. Neužívám žádné minerály. Piji denně zelený ječmen a beru chlorellu. Také pravidelně ležím na Bemeru, občas si zapnu noční program.

Dneska jsem si pro zajímavost změřila pH první ranní moči. Byla jsem překvapená a koukala s údivem. Ranní výsledek pH mezi 6.5 a 6.8 je minimálně velmi slušný. Potvrzuje mi to i vnitřní pocit změn, které cítím ve svém těle - nejsem tak unavená, nepotrebuji spát 8 hodin a déle, vodu v ústech cítím sladce .... Jsem překvapená účinkem esenciálních olejů.

Kdo byste chtěli vyzkoušet olejíčky, které používám, tak koukněte tady, je možné se dostat i na VOC, pokud se člověk zaregistruje, https://bewit.love/novinky/?i=2gw6aa . S jejich kvalitou olejů velmi spokojená.

Na téma Detoxikace a překyselení jsem napsala vlastní článek.

Comments


Vybrané příspěvky
Poslední příspěvky
Sledujte mne
  • Facebook Basic Square
  • LinkedIn Social Icon
Vyhledávání
Archiv

 Nature by Andy

 - voňavá cesta ke zdraví
bottom of page