top of page
IMG_20211103_170814_edited

Detoxikace - vyčistit, vyživit, stabilizovat

1. VYČISTIT (hloubková detoxikace, nežádoucí mikroorganismy, negativní myšlení)

V dnešní době se setkáváme se slovem „překyselení“. Někteří odborníci toto slovo milují  a jiní nenávidí … na toto téma bylo napsáno mnoho knih i článků.

 

 

 

 

 

 

 

 

Co se skrývá pod pojmem překyselení?                                                                                                       Naše tělo se skládá z 80-100 mld. buněk, které musí  být zásobovány kyslíkem a živinami . Zároveň je nutné zajistit  odvod odpadních látek. Tomuto procesu se říká látková výměna (metabolismus), kde sehrává svou roli životně důležitá mikrorcirkulace na úrovni vlásečnic.  V těle probíhá každou sekundu 21 triliard chemických procesů.  Co se stane v okamžiku pokud máme špatnou životosprávu či nezdravý životní styl?  Jíme příliš výrobků z bílé mouky, příjímáme mnoho cukru nebo instantních a konzervovaných potravin? Málo čerstvého ovoce a zeleniny? K tomu stále všudy přítomný stres a málo pohybu? Na všechny a na vše si neustále stěžujeme, kritizujeme ... máme neustále "blbou" náladu?

 

 

                                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​2. VYŽIVIT (zásadotvorná strava, zmenšit objem přijímaných potravin, kvalitní doplňky, 

    zvýšit pohybovou aktivitu)

Vyplavené chemické látky navážeme na přírodní sorbent, který je pomůže vyvést z těla ven. „Podvyživené“ buňky je nutné zásobit kvalitními bioaktivními živinami, které jsou pro organismus biologicky dostupné a vstřebatelné. Zahájí se proces regenerace a revitalizace.

V dnešní době se bez kvalitních! přírodních doplňků stravy neobejdeme. Respektovat zásady zdravého stravování s ohledem na příjem především zásadotvorných potravin a pití čerstvé čisté

vody bez přísad je více než nutné.

 

 

 

 

 

3. STABILIZOVAT (změna návyků, podpůrné rituály, pozitivní myšlení)

Nejtěžší  krok. Znáte přísloví „ Starého psa novým kouskům nenaučíš“? Změnit zajeté koleje a udělat krok novým směrem vyžaduje odvahu i sebekázeň.  Upravit stravu, vypnout počítač o něco dříve, udělat si čas na sebe, zařadit více pohybu. Přestat naříkat, stěžovat si, hledat chybu u druhých. Začít u sebe. Každý  z nás je jedinečný a nádherný člověk, který zde není náhodou. Každý z nás má dary a talenty, které potřebuje odhalit. Přijmout se takový jaký jsem a mít se rád. Pokud to zvládnete, nové návyky se stanou životním stylem a radostí. Minimálně Vaše buňky Vám budou vděčné :D.

 Nature by Andy

 - voňavá cesta ke zdraví
bottom of page