top of page
IMG_20211103_170814_edited

Lymfatická masáž
manuální lymfodrenáž

Lymfatická masáž je jemná masážní technika, která zajišťuje správný odtok lymfy  z celého těla do krevního oběhu. Je to velmi lehká masáž s předem daným tlakem, kterým dochází k posouvání lymfy směrem k uzlinám, kde je filtrována a pročištěna.

 

Celkově regeneruje a detoxikuje tělo, zbaví jej přebytečné vody a odpadních látek, zlepší kvalitu pleti a posiluje imunitní systém.

Používá se k ošetření poúrazových a pooperačních stavů a také k ošetření celulitidy. Správná funkce lymfatického systému hraje klíčovou roli ve funkci imunitního systému.

Lymfodrenáž se dále využívá jako prevence a léčba křečových žil. Po lymfatické masáži klient cítí úlevu od pocitů těžkých nohou. V případě otoku se snižuje obvod otoku dané končetiny. Snižuje se míra zátěže, což je významný faktor při ochraně žil. K dalším pozitivním účinkům lymfatických masáží patří zlepšení akné či lupénky, je účinná i při bolestech hlavy.

Pravidelným ošetřením lze docílit zvýšenou odolnost organismu proti infekcím, svalovým bolestem, napětí, zklidnit nervový systém a podpořit metabolismus.

Lymfatická masáž je jako prevence je doporučována lidem sedavého zaměstnání či naopak těm, kteří musí dlouho stát. Vhodná je i pro sportovce pro odlehčení svalového napětí a vyčerpání. Je to velmi účinná masážní technika, která nejen pomůže odstranit mízní otoky, ale přispívá i k celkové regeneraci a harmonizaci

Čím je speciální:

  • masáž prováděná speciálními hmaty

  • v přesně stanovené posloupnosti jemným tlakem

 

Cena lymfatické masáže:

Každá sestava lymfatické masáže začíná tzv. „otevřením krku“ (otevřením lymf. cest v oblasti krku zepředu). Každá lymfatická sestava se postaví s ohledem na zdravotní stav klienta a jeho konkrétním přání. Zde jsou pouze příklady doporučených sestav:

  • (krk) + dolní končetiny +bedra– cca 1,5 hod. – 1.400,-Kč

  • (krk) + dolní končetiny + bedra + bříško – cca 2 hodiny – 1.700,- Kč

  • (krk) + krk ze zadu + obličej-cca 1,5 hod., - 1.200,- Kč

  • (krk) + obličej – cca 60 min. – 950,-Kč

  • (krk) + paže + hrudník – 1,5 hod. – 1.400,- Kč

  • (krk) + paže + hrudník + záda – cca 2 hod. – 1.700 Kč

  • celotělová lymfa je možná až po absolvování sestav, které zahrnují postupně celé tělo - zde je nutné počítat minimálně 3,5 hodiny času a cena je 3.600,- Kč

 

U každé sestavy lymfatické masáže máte zdarma jednu aplikaci Bemer (zapíná se ke konci lymfatické masáže pro vaši dokonalou regeneraci).

Při první návštěvě počítejte minimálně s 30 minutami navíc – budete vyplňovat informativní dotazník ohledně Vašeho zdraví a vhodnosti lymfatické masáže.

Masáž
_PP_0264.jpg

 Nature by Andy

 - voňavá cesta ke zdraví
bottom of page